KONST / Litografier / Färgltografi 16705034

nr 1670 5034

Reidar Aulie

(1904-1977), Norge

Färgltografi, Norskt Landskap, Signerad. Numrerad, 260/260. Bildmått: 47x56 cm, yttermått inklusive ram: 68x72 cm

Reidar Aulie, norsk målare född 1904, död 1977.

Utrop:

500 kr

lördag 21 december 2024
kl 18:06:28

Reidar Aulie

Läs mer om Reidar Aulie